Som zakaznik dobry poprosil bi dom to postov dakujem
jarosuchy
rychle dodanie, mily pristup, objednam aj nabuduce
mimi m.
Milá p. Michaela, ja Vám musím poďakovať za tie viniče, už sú v zemi a dúfam, že sa všetky chytia ta... čítať viacMilá p. Michaela, ja Vám musím poďakovať za tie viniče, už sú v zemi a dúfam, že sa všetky chytia tak, ako je plánované. Jeden z nich mal iba jeden koreň, ale dal som mu rúrku na dodávku vody. Hádam to bude stačiť. Keby to nevyšlo, dám vedieť. čítať menej
FarbaVdaka za stromky.Prisli mi teraz v poriadku.Prajem pekny den.
AlenkaKrasny deň ,ja ďakujem za stromček je krásny 🙂
Beátarýchle dodanie a sedia mi, sú pekné
Viera P.
Všetko ok ďakujem už aj stojí na svojommieste.
Vladimir
Dobry den. Stromceky prisli v poriadku a vyzeraju zdravo. Dakujem.
Karas
Korytnick
á 5 BRATISLAVA 82107

Chcem vyskúšať.
Petronela
som dobra zakaznicka
eva b.
Dobry, tato Mutsu je velmi zvlastna sorta jablk. Ma ciastocne striedavu rodivost. Vyzera tak, ze v r... čítať viacDobry, tato Mutsu je velmi zvlastna sorta jablk. Ma ciastocne striedavu rodivost. Vyzera tak, ze v roku ked je jablk menej su zelene az zlte, s cevenkastym lickom. V roku ked ich je viac, maju prevahu zelene, daktore ako trava, a mensie. No ked vam tie zelenace v komore ci na balkone dozreju vonia vsetko okolo, a ich maslova struktura duziny a chut
je vynikajuca, odlisna od vsetkeho co ste z jablk skusali. Posledne kusy si vzdy zasijem aby mi ich nikto nenasiel. 🙂 čítať menej

Ďakujem za spokojný nákup.
Jan
Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za stromčeky, ktoré sme už aj vysadili. Som veľmi spokojná keďže stro... čítať viacDobrý deň, veľmi pekne ďakujem za stromčeky, ktoré sme už aj vysadili. Som veľmi spokojná keďže stromčeky sú pekne vyrastené a kvalitné. Už sa tešíme na jar, verím že aj potom z nich budeme mať radosť. Želám Vám veľa úspechov do ďalšej práce. čítať menej
GajdošováMinulý týždeň sme spolu hovorili, v piatok stromy konečne dorazili. Bola som milo prekvapená... čaka... čítať viacMinulý týždeň sme spolu hovorili, v piatok stromy konečne dorazili. Bola som milo prekvapená... čakala som malé "paličky" a došli pekné stromy. Určite budem Váš obchod ďalej odporúčať v mojom okolí. Ďakujem ešte raz, veľa zdravia a ďalších úspechov prajem. čítať menej
CsomorZasielka dorazila v poriadku , tak vam este raz velmi pekne dakujem.
PeterStromky som dostal,sú pekné - ďakujem. Prajem hodne úspechov v pestovaní.
PGKorytnická 5 82107 Bratislava 0948895865
Tomáš R.
Broskyňa CRESTHAVEN pestovaná pod V. Tatrami vo výške 730m.n.m.
čítať menej

Dobrý deň, aj my ďakujeme za krásne stromy.
MiroslavĎakujeme sme veľmi spokojní s veľkosťou stromov dúfame, že časom aj s úrodou.
DanielaChcel by som podakovat za zaslanie kvalitnych stromkov,vsetkym odporucam
Peter
s toiuto odrodou som spokojný
Milan Ž.
My Dakujeme stromceky zasadené pani Jeseň! Prajem pokojné dni.
D k.
Broskyňa CRESTHAVEN je určite výnimočná. Vinikajuce chuťové vlastnosti plodov a mrazuodolnosť stromu... čítať viacBroskyňa CRESTHAVEN je určite výnimočná. Vinikajuce chuťové vlastnosti plodov a mrazuodolnosť stromu v kvete môžem potvrdiť
z vlastnej skúsenosti, keď úspešne pestujem túto odrodu pod Vysokými Tatrami v obci Batizovce vo výške 730m.n.m.
ODPORÚČAM.
Na požiadanie pošlem aj foto zarodenej broskyne CRESTHAVEN v lete. čítať menej

Hruska hardio maslovka
jarosuchy
Dobre
Míroslav B.
Velmi užitočné, spokojnosť
Taktiež starostlivosť o zakaznika (p.Kollarová) na vysokej úrovni, och... čítať viacVelmi užitočné, spokojnosť
Taktiež starostlivosť o zakaznika (p.Kollarová) na vysokej úrovni, ochota, komunikácia, poradenstvo. SUPER
Ďakujem čítať menej

Dobry den. Stromceky prisli v poriadku a vyzeraju zdravo. Dakujem.
Tomáš
Ďakujem za spokojný nákup.
NagyDostali me od vás stromčeky a boli sme velmi spokojný ,velmi dobre boli vypestovane vytvarované a... čítať viacDostali me od vás stromčeky a boli sme velmi spokojný ,velmi dobre boli vypestovane vytvarované a tešíme sa na dalšiu spoluprácu s vami spokojny zákazník ,zákazníčka. čítať menej
SolárikAj my ďakujeme za stromy. Radi si u Vás objednáme znova.
LuptakHrádok 158 91633
Juraj T.
Dobrý deň prajem, my ďakujeme za krásne stromčeky.
SilviaMam marhuľu Orange Red vysadenú doma pod V. Tatrami vo výške 730m.n.m , na podpniku GF677. Minulý r... čítať viacMam marhuľu Orange Red vysadenú doma pod V. Tatrami vo výške 730m.n.m , na podpniku GF677. Minulý rok mala prvú úrodu a musím napísať, že táto odroda je vynikajúca, neuveriteľne chutná - sladká. Má krásne vyfarbené a veliké plody. Odporúčam 👍 čítať menej
Miroslav Č.
som spokojny
Miro
Stromky prisli v poriadku Dakujem ,,spokojnosť...
PeterDobry den,zasielka prisla,stromy su zasadene,dakujem vam.
Karol